Автосервіси
Акції
Наши друзья

БК «Кіровоград» не зміг пройти БК «Дніпро»

Після рівної гри в першій чверті, гості перехопили ініціативу в другій і змогла вийти вперед, видавши відрізок 12:2. Та все ж до перерви матчу номінальні господарі (матч відбувався не в Дніпропетровську, а в Дніпродзержинську) майже зрівняли рахунок – 44:46.

Після перерви дніпропетровці пішли у відрив, проводячи стрімкі атаки. Як наслідок вже за 6 хвилин гості «назбирали» 5 командних фолів. Та все ж наприкінці третьої чверті «Дніпро» «зупинився» на відмітці 71 очко, а гості поспіль набрали 10 очок. Остання чверть матчу була за баскетболістами кіровоградської команди. Що ж «Кіровоград» дав бій команді Суперліги.

То ж до наступної стадії змагань виходить БК «Дніпро», а кіровоградські баскетболісти можуть повністю зосередитися на чемпіонаті України.

БК «Дніпро» - БК «Кіровоград» - 90:100 (24:21, 20:25, 27:19, 19:35)

БК «Дніпро»: Щелкін (17 очок+4 підбирань +5 результативних передач), М. Балашов (12+0+1), О. Балашов (6+0+1), Іванов (0+0+0), Шевченко (0+0+0), Глазирін (12+6+3), Коренюк (6+3+0), Місяць (0+0+0), Косенков (0+0+0), Тимофеєнко (30+3+2), Мішула (7+4+5), Загреба (0+2+0).

БК «Кіровоград»: Мейс (20+5+6), Абдрахманов (0+1+1), Оснач (12+4+3), Алексейчук (5+1+0), Берхін (4+1+0), Шемосюк (10+1+5), Лохманчук (8+1+2), Овдєєнко (14+7+2), Квінтрелл (19+10+0), Ворнік (13+2+0).